• Miniszter elismerő oklevelében részesült kimagasló színvonalon végzett és eredményes szakmai munkájáért Nagyné Török Judit, a matematika munkaközösség vezetője. A matematika oktatás iskolánk egyik legeredményesebben működő területe.
  • Hivatástudattal végzett tanítói tevékenységéért és kiváló pedagógiai munkájáért az „Év tanára” elismerésben részesült Sághy Lászlóné tanító nénink
  • Kiváló és eredményes szakmai munkájáért az „Év tanára” elismerésben részesült Gerecsné Lehner Ildikó, magyar és angol nyelv szakos tanárunk
  • Az Országos Honismereti Tanulmányi Versenyen 2 tanulónk is országos 1. helyezést ért el, amiért Farkasné Gábriel Mónikakapott külön elismerést
  • Országos NyelvÉsz verseny 1. helyezettjének felkészítéséért pedig Némethné Gergácz Anita tanító nénink kapott megérdemelten külön elismerést
  • A III. korcsoportos lány röplabda csapat országos diákolimpián elért eredményéért Tóthné Szőke Csilla kapott elismerést.

Pedagógus nap alkalmából Fodor István Tankerületi Igazgató Úr elismerő oklevelében részesült:
Czingráber Orsolya a kulturális rendezvények és programok területén végzett kiváló, sokoldalú tevékenységéért
Horváth Győzőné Pintér Andrea a matematika tehetséggondozás területén végzett eredményes munkájáért
Lukács Gábor a környezeti nevelés, az iskolakert kialakításában végzett kiváló, elhivatott pedagógiai munkájáért
Korn Tamás a testnevelés és sport területén végzett eredményes szakmai és koordinációs munkájáért
Kócs Felicián a labdarúgás területén végzett lelkiismeretes és kiváló szakmai munkájáért

Gratulálunk tanárainknak, köszönjük kiváló munkájukat, nagyon büszkék vagyunk rájuk!

kituntetett