alapitvany 1200

A Nyugat-magyarországi Egyetem Savaria Egyetemi Központ Könyvtár és Levéltár  az idei évben is megrendezte az Ünnepi Könyvheti Felovashow-t.  Egy egész napos kampánnyal hívta fel a figyelmet az olvasásra. Célja, hogy a felolvasást középpontba helyezve minél több embert bevonjon az olvasásba, felhívja a figyelmet az olvasás fontosságára és a könyv szeretetére. Az Ünnepi Könyvhét keretében a Savaria Múzeumban a 3.a)b)c)-s tanulók Móra Ferenc: Hogyan tanultam meg olvasni? c. elbeszélését, Homor Anikó és Horváthné Miklós Mária tanítónők pedig Márai Sándor: A gyertyák csonkig égnek c. regényéből olvastak fel egy-egy részt. Az 1.c osztályosaink a Berzsenyi Dániel Könyvtár rendezvényén vettek részt Horváthné Purguly Mária vezetésével.  A közösségben folytatott élményszerű olvasás mellett  ebben az évben a kortárs irodalom megismertetése is a célok között szerepelt.Együttműködő partneriskolaként a 2. osztályosaink verses játékos foglalkozáson és felolvasáson vettek részt Csider Sándor költő tanárral. Az 5. és 6. osztályosok “ Benned a létra” címmel egy interaktív foglalkozáson találkozhattak Varga Richárddal és Rozmán Kristóffal.
Mayer Borbála és Somkuthy Anna a Frei Caféban a felnőttek körében olvasták fel kedvenc könyvük egy-egy részletét.
Ünnepi Könyvhét Felolvashow

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  Itt  olvasható
 
COVID 19 adatok:
Fertőzöttek száma:
Dolgozók száma: 3
Gyerekek száma: 1

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu

 

Korszerű Iskoláért Alapítvány

 Számlaszámunk: 11747006-20118147
Adószámunk: 19246640 - 1 - 18
A Korszerű Iskoláért Alapítvány éves szinten milliós nagyságrendben járul hozzá az iskolai infrastruktúra fejlesztéséhez.
Ezúton is szeretnénk megköszönni támogatóinknak, hogy az elmúlt tanévben iskolánk alapítványának ajánlották fel személyi jövedelemadójuk egy százalékát!
 
Lehet, hogy egy kép erről: 1 személy és , szöveg, amely így szól: „A Korszerű Iskoláért Alapítvány éves szinten milliós nagyságrendben járul hozzá az iskolai infrastruktúra fejlesztéséhez. Adószámunk: 19246640-1- 19246640-1-18 18 1 1% % Számlaszámunk: 11747006-20118147 KÃSZÖNJÜK!”
 
 

tanulmanyi

sport

ETKEZES 4

etlap 3

kreta 2

classroom 2

TANEV RENDJE 2

dokumentumok 2