alapitvany 1200

Április 27-én a Kámoni Arborétumban rendezte meg a 19. „Megsebzett bolygó” című komplex megyei természettudományi vetélkedőt a Gothard Jenő Általános Iskola.

A megnyitó után a résztvevők meghallgatták Pék Tibort, aki előadásában a klímaváltozás feltételezett emberi és emberfeletti okait ütköztette.

A versenyen tizenkét négyfős vas megyei csapat vett részt. A felső tagozatos diákokból álló vegyes csapatokra hat bonyolult tantermi kvíz feladat és hat természetismereti állomáshely változatos, interaktív feladatai vártak. A vetélkedő központi témája a 15. születésnapját ünneplő Őrségi Nemzeti Park volt. Szó esett az utóbbi évek „év élőlényeiről”, valamint a természet- és környezetvédelem jeles napjairól is.

Az arborétum csodálatos környezetében nagyszerű hangulatban telt a program, szinte elrepült a délelőtt. Az ismert természetbarát szakemberekből (Szendi Zsuzsa, Pék Tibor és Geguss Zoltán) álló zsűri elégedetten konstatálta, hogy a gyerekek nemcsak szeretik, hanem ismerik is a természet csodáit. Az idei év győztese az „Én meg a többiek” (Bersek Iskola – Kőszeg) lett, második a „Sorki négyes” (Sorkifalud) csapata, míg a harmadik helyen a „TudóSOKK” (Ják) végzett.

A bőkezű támogatóknak köszönhetően könyvutalványokat, arborétum és mozi belépőket, horgászjegyeket, táborozási utalványokat, természetismereti kiadványokat vihettek haza a gyerekek.

Varga Tamás tanár, a vetélkedő szervezője.

(a képre kattintva látható a fotóalbum)

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

ITT  olvasható
 
COVID 19 adatok:
Fertőzöttek száma:
Dolgozók száma: 0
Gyerekek száma: 0

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

Elérhetőség

Cím: 9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.

Titkárság: +3620 4272526

Igazgatóhelyettesi iroda: +3620 4271054

Fax: +3694 505-670

email: kamon kukac gothardiskola.hu

 

Korszerű Iskoláért Alapítvány

 Számlaszámunk: 11747006-20118147
Adószámunk: 19246640 - 1 - 18
A Korszerű Iskoláért Alapítvány éves szinten milliós nagyságrendben járul hozzá az iskolai infrastruktúra fejlesztéséhez.
Ezúton is szeretnénk megköszönni támogatóinknak, hogy az elmúlt tanévben iskolánk alapítványának ajánlották fel személyi jövedelemadójuk egy százalékát!
 
Lehet, hogy egy kép erről: 1 személy és , szöveg, amely így szól: „A Korszerű Iskoláért Alapítvány éves szinten milliós nagyságrendben járul hozzá az iskolai infrastruktúra fejlesztéséhez. Adószámunk: 19246640-1- 19246640-1-18 18 1 1% % Számlaszámunk: 11747006-20118147 KÃSZÖNJÜK!”
 
 

tanulmanyi

sport

ETKEZES 4

etlap 3

kreta 2

classroom 2

TANEV RENDJE 2

dokumentumok 2