Kedves Szülők!

A 2017/2018. tanévi beiratkozás időpontja

• ·2017. április 20-án (csütörtökön) 08.00-tól 19.00 óráig
  • ·2017. április 21-én (pénteken) 08.00-tól 18.00 óráig lesz
Szeretettel várjuk a kedves szülőket!

A beiratkozáshoz szükséges dokumentumok innen letölthetők:
Jelentkezési lap ITT
Életvitelszerű tartózkodás nyilatkozat ITT
Szülői felügyeleti nyilatkozat ITT
Hit-és erkölcstan nyilatkozat ITT elérhető.

A LAPOKAT, NYILATKOZATOKAT LEHETŐSÉG SZERINT MINDKÉT SZÜLŐ ÍRJA ALÁ!

Amit a beiratkozáshoz hozni kell:

születési anyakönyvi kivonatot

jelentkezési lap

- óvodai szakvélemény (vagy Nevelési Tanácsadótól), a gyermek OM azonosítója is legyen a lapon.

- a gyermek lakcímkártyája

hit / erkölcstan nyilatkozat

-  nyilatkozat a Felügyeleti jogról. Ezt abban az esetben kell a szülőnek a nyilatkozatot kitöltetni, ha

-                     *  a két szülő külön él, elvált, életvitelszerűen külön helyen él és a szülői felügyeleti jogot közösen gyakorolják, I. rész kitöltése,

-                    *   valamilyen oknál fogva (pl.: cselekvőképesség hiánya, válás, lemondás) a két szülő közül csak az egyik gyakorolja, gyakorolhatja a szülői felügyeleti jogot, II. rész kitöltése

-                    *  III. rész egyértelmű.

- A nyilatkozat azÉletvitelszerű tartózkodásról

oltási könyv (vagy annak a fénymásolatát, a védőnőnek kell itt leadni), 5 - 6 éves státuszlappal együtt, az orvosi és a védőnői is. A Védőnő a beiratkozás napjain 16:00-ig az iskolai rendelőben várja a szülőket, a tájékoztatása ITT olvasható.

A 2017/2018-as tanévben 3 osztályt indítunk, az osztályfőnökök pedig :

1. a Ruppl Edit, bemutató órából részlet ITT megnézhető.

1.b Bodai Krisztina, bemutató órából részlet ITT megnézhető.

1.c Barcsánicsné Horváth Beatrix, bemutató órából részlet ITT megnézhető.

Iskolánk bemutatkozó videója:

SPECIALITÁSAINKRÓL egy kis videóösszeállításITT megnézhető.

Iskolanyitogatóról a képek, videókITT megnézhetők.

2017. március 2. (csütörtök) Nyílt tanítási napot tartottunk a leendő 1. osztályosok szüleinek.

1.óra (8:00 – 8:45) Tanítási óra megtekintése:

földszint: 4.a Ruppl Edit (magyar)

földszint: 4.c Barcsánicsné Horváth Beatrix (matematika)

hosszú folyosó: 3.b Bodai Krisztina (magyar)

2. óra (8:55 – 9:40) Tanítási óra megtekintése:

földszint: 4.a Szeidl Kinga (matematika)

földszint: 4.c Barcsánicsné Horváth Beatrix (magyar)

hosszú folyosó: 3.b Bodai Krisztina (környezetismeret)

3. óra: 9:55 Általános tájékoztatás

12:00 – 13:00 Nyílt vízilabda edzés a Fedett Uszodában

Szeretettel várjuk leendő elsőseinket szüleikkel együtt.

Iskolanyitogató leendő elsőseinknek: 2017. február 25. szombat 9:00

Nyílt tanítási nap leendő elsőseink szüleinek: március 2. csütörtök

Iskolánk körzethatárai:

Gothard Jenő Általános Iskola (9700 Szombathely, Benczúr Gyula utca 10.)

Beiskolázási körzete: Bajnok u., Barabás M. u., Benczúr Gy. u., Bertalanffy M. u., Béke tér, Békefi A. sétány, Brigád u., Ciklámen körút, Csikor E u., Csók l. u., Farkas K. u., Galamb u., Görgey A u., Haladás u., Herman O. u., Hóvirág u., Ibolya köz, Jázmin utca, Kalló u., Kaposi J. u., Kert u., Levendula u., Mészáros J. u., Muskátli u., Nagyszombat tér, Nefelejcs u., Németh L. u., Pipacs u., Prága u., Rezeda u., Rózsa köz, Rumi R. l. u., Saághy l. u., Senyefai u., Szabadnép u., Szabó l. u., Szegfú u., Szent lmre herceg útja, Szerb A. u., Székely B- u., Temető u., Tolnay S. u., Tulipán u., Uzsoki u., Vadrózsa u., Vajdahunyad tér, Várkonyi l. u., Veres P. u., Viola u., Vízöntő u.

Iskolánkről néhány bemutatkozó mondat:

Iskolánk a kámoni városrészen, csendes, kertvárosi környezetben található. A kiváló szakmai és infrastrukturális háttérrel rendelkező intézményünk 2013-ban elnyerte az” UNESCO Társult Iskola” címet.

Kiemelt nevelési területeink: környezettudatos nevelés, egészségfejlesztés

Sportolási lehetőségek: úszás-vízilabda, tenisz, néptánc, futball (lányoknak is), röplabda, kézilabda (fiúknak is)

Speciális képzések: néptánc, madarász-suli, szolfézs, bringaakadémia

Lehetőségük van diákjainknak a matematikát és az idegen nyelvet emelt óraszámban, nívó csoportban tanulni.

A tanulási nehézségekkel küzdő tanulók fejlesztése kéttanítós modell keretében történik, felzárkózásukat speciális szakemberek segítik.

Jól felszerelt informatikatermek, digitális taneszközök, új, korszerű könyvtár- 24 órás online szolgáltatással- áll a gyerekek rendelkezésére.

Diákjaink számára természetvédelmi táborokat, túrákat és erdei iskolát szervezünk.

Nevelő-oktató munkánkról honlapunkon további információkhoz juthatnak.