tel: +36204272526konyvtar logofb logo  foto logo 50youtube logo  kreta logo

Ebben a tanévben a 3. évfolyam Őrimagyarósdra ment erdei iskolába. A három nap alatt sok újat tanultunk, megismerkedtünk az Őrségben élő jellegzetes növényekkel, madáslesen megfigyeltük a madarakat. Jártunk a szőcei lápon, megcsodáltuk a Vadása tavat és környékét. Korongoztunk is egy fazekas segítségével. Azért maradt idő játékra, versenyekre,számháborúra is. Nagyon jól éreztük magunkat, kár, hogy gyorsan eltelt a három nap.. IDE kattintva megnézhető a fotóalbum.

Határtalanul pályázat

Évek óta részt veszünk a HATÁRTALANUL pályázaton, több száz tanulónk eljutott már Erdélybe.
 

Közzétételi lista

Különös közzétételi lista

Itt  Itt  olvasható
 
COVID 19 adatok:
Fertőzöttek száma:
Dolgozók száma: 0
Gyerekek száma: 3

Dokumentumok

Itt letöltheti, vagy online olvashatja dokumentumainkat, .pdf kiterjesztésben. Kérjük, kattintson a megfelelő címre.

UNESCO Társult Iskola

2013 óta az UNESCO Társult Iskolák hálózat tagkai lettünk. 

Az eddigi projektjeink, eredményeink ITT találhatók.
 

unesco logo